מרכזיות דיגיטאליות סדרת TDA

מרכזיות דיגיטאליות סדרת TDA

TDA Hybrid IP הנה משפחת מערכות מיתוג ספרתיות המשתייכות לדור החדש והמתקדם ביותר של מרכזיות טלפון המשלבות בין טכנולוגיות הטלפון לטכנולוגיית מערכות המידע ומאפשרות בכך מגוון רחב של אפליקציות ותכונות חדשות תוך שמירה על אמינות גבוהה מאוד ותאימות למגוון רחב של ממשקים וטלפונים חדשים וותיקים.

משפחת המרכזיות KX-TDA30 KX-TDA100 KX-TDA200 ו- KX-TDA600 הינה משפחת מוצרים מכווני רשת שתוכננו לתמוך בטלפונית IP, בשילוב בין מחשבים וטלפוניה (CTI) ובחיבור מערכות ברשת (Networking) וכו', מתוך נקודת מבט שעיקרה שימוש קל ונוח, אשר הנחתה את פיתוח קו המוצרים והניעה את Panasonic להתמקד בייחוד בשילוב תכונות ידידותיות למשתמש תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות ביותר, איכות ואמינות. מערכות הטלפון של Panasonic המיוצרות ביפן, עומדות בתקנים בינלאומיים

מרכזיות TDA Hybrid IP מאפשרות אספקת פתרון תקשורת לכל ארגון החל מקיבולת של שלוחות בודדות ועד למאות שלוחות במבנה גמיש ומודולרי תוך ניצול מרבי של החומרה והתוכנה.

המערכות מתאפיינות בין היתר ביכולת תקשור ופעולה של יישומי CTI בעזרת ממשקים סטנדרטים, יכולות העברת קול דרך פרוטוקול אינטרנט (VoIP), חיבור רשת דיגיטליQSIG, שלוחות אלחוטיות DECT, דואר קולי אינטגראלי, חריצי התקנה אוניברסליים, תמיכה במגוון גדול ורחב של סוגי ציוד היקפי משלים, אפשרויות תחזוקה ושדרוג תוכנה מרחוק, ועוד.